Mail
Phone

O nasSzkoła na Zamkowej to jeden z liderów wśród szkół językowych w Świdnicy. Cały czas aktywnie się rozwijamy i inwestujemy w naszą/Waszą szkołę.
Poniżej znajdą Państwo kilka informacji o nas i naszej ofercie.

Może zatem wstępnie kilka liczb o nas:

  • Do zaoferowania mamy ponad 40 grup otwartych dla dzieci, młodzieży i dorosłych,
  • W obecnym roku szkolnym z naszych usług korzysta około 400 uczniów,
  • Dysponujemy 7-mioma własnymi salami i poczekalnią,
  • Powierzchnia szkoły to około 300m2,
  • Rok szkolny 2023/24 to nasz 16-ty rok w Świdnicy.

My to znaczy kto?

Szkoła na Zamkowej to kilkanaście osób.
Niektóre dbają o zarządzanie, rozwój szkoły i dobry klimat, pozostałe to kilkunastu lektorów, troszczących się o wysoki poziom nauczania, Państwa rozwój oraz oczywiście sympatyczną atmosferę podczas zajęć.
Naszym wspólnym celem jest, aby nauka w naszej szkole stała się również przyjemnością.

O metodzie nauczania

Nauka wszystkich języków do poziomu średnio-zaawansowanego odbywa się metodą „komunikacji bezpośredniej” czyli Direct. Jak sama nazwa wskazuje główny nacisk w tej metodzie stawiany jest na umiejętność komunikacji.
W nauczaniu tą metodą posiadamy wieloletnie doświadczenie, potwierdzone stosownym certyfikatem.

W przypadku zaawansowanych poziomów nauczania (dla języka angielskiego lev. C1, C2) dostosowujemy metodę i zakres nauczania do potrzeb klienta. Przykładowo, korzystamy z materiałów „English File” lub innych uzgodnionych z klientem.

Doskonałym wsparciem w nauce jest oferowany przez nas bezpłatny dostęp do platformy internetowej dla uczniów naszej szkoły. Materiał na niej zawarty jest w pełni zintegrowany z tym, który jest realizowany podczas zajęć w szkole. Ponadto znajduje się na niej dużo dodatkowych ćwiczeń.

Więcej o metodzie nauki, filmy, szczegółowa metodologia i wiele, wiele informacji dodatkowych znajdą Państwo na stronie wydawnictwa kliknij_mnie

Szkoła na Zamkowej charytatywnie

Na miarę naszych skromnych możliwości staramy się wspierać charytatywnie dzieci i młodzież z najbliższego regionu.

W semestrze letnim 2022r., przeprowadziliśmy całkowicie charytatywnie, bez żadnego wsparcia z zewnątrz, zajęcia w trzech grupach dzieci i młodzierzy (około 20 osób) z nauki języka angielskiego.

Poznaj nasze atuty

Przestronne sale szkoleniowe, sprawdzone metody nauczania, doświadczona i zgrana kadra lektorska – to tylko niektóre z zalet naszej szkoły. Przyjemna atmosfera, estetyczne otoczenie i pomocna kadra lektorska gwarantują mile i efektywnie spędzony czas. Jeżeli macie go za dużo możecie skorzystać z bezpłatnego internetu, napić się kawy i poczytać prasę…. . Tak po prostu.

Przyjdźcie, zobaczcie i zostańcie z nami.

Zapraszamy

SPRAWDZONE METODY NAUCZANIA

PRZYJEMNE OTOCZENIE

DOŚWIADCZONA I ZGRANA KADRA LEKTORSKA